Nasza nowa studnia na Madagaskarze

W przeddzień święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny 2019 nadeszła z dalekiego Madagaskaru radosna wiadomość. Nasza nowa studnia na terenie kliniki Ave Maria w Antsibe nosząca imię wielkiego polskiego misjonarza bł. Jana Beyzyma S.J. została ukończona i uroczyście poswięcona.

W imieniu naszego Szpitala Ave Maria składam serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy przyczynili się w realizacji tego projektu- Budowy Studni. Od POLSKIEJ FUNDACJI RAOUL FOLLEREAU otrzymaliśmy 4000 Euro. Suma ta wystarczyła całkowicie na pokrycie kosztów.
Szpital cieszy się teraz bieżącą woda, gdyż wcześniej ciągle jej brakowało. Obecnie posiadamy 80 łózek, ale jesteśmy w trakcie rozbudowy szpitala. Wasza ofiarność jest wielką pomocą dla nas, gdyż brak wody był uciążliwy w utrzymaniu czystości szpitala i potrzeb chorych.
Jeszcze raz na ręce POLSKIEJ FUNDACJI RAOUL FOLLEREAU składamy serdeczne podziękowania wszystkim współpracownikom i ofiarodawcom za owocną współprace i dotychczasowa ofiarna pomoc – napisała w liscie skierowanym do prezesa naszej Fundacji dra Kazimierza Szałaty realizatorka projektu s. Małgorzata Langner ze zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi.

Komentarze są wyłączone.